A A A

 

 

Przedsiębiorstwo PRS Trade Poland przez ostatnie lata regularnie rozszerzało zakres oferowanych towarów i usług. W efekcie tych działań i ciągłych inwestycji, z firmy o profilu typowo handlowym przekształciliśmy się w firmę usługowo handlową.

Obecnie, jedną z wiodących dziedzin naszej działalności jest hydraulika siłowa - zarówno dostawa komponentów, projektowanie, jak i montaż układów oraz instalacji napędów działających na zasadzie wykorzystania prawa Pascala.

W naszej ofercie znajdują się hydrauliczne:

  • agregaty,

  • filtry,

  • pompy,

  • siłowniki,

  • zawory.

Również takie pozycje, jak chłodnica olejowa, obejmy mocowania, manometry, elementy złączne oraz węże należą do asortymentu, którego dystrybucją się zajmujemy.

Nasza firma, ze względu na profil swojej działalności, może zaproponować Klientom indywidualnie rozwiązania oraz zaprojektować układy do zastosowania w urządzeniach przemysłowych, rolniczych, budowlanych lub górniczych. Stosując chłodnice oleju hydraulicznego, agregaty, pompy, siłowniki i zawory najwyższej jakości, możliwa jest również optymalizacja procesów produkcyjnych w bardzo szerokim zakresie oraz na każdym poziomie gospodarki. Zwiększenie efektywności i wydajności jest w tym przypadku wymierną korzyścią wynikającą ze współpracy z naszą firmą. 

Ponadto, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, możemy zaoferować usługi serwisowe w zakresie czyszczenia i płukania instalacji składających się z agregatów, filtrów, pomp, siłowników, zaworów i hydraulicznych chłodnic olejowych. Szybko i sprawnie wykonamy ładowanie i regenerację akumulatorów, wymianę pęcherzy oraz przegląd i analizę układów. 

Co więcej, nasze zaplecze techniczne umożliwia nam wykonywanie dodatkowych elementów metalowych oraz z tworzyw sztucznych, indywidualnie zaprojektowanych oraz znajdujących zastosowanie seryjne. 

Proponowane przez nas hydrauliczne siłowniki, pompy, filtry, agregaty, zawory i chłodnice olejowe doskonale sprawdzają się w swojej roli i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Charakteryzuje je trwałość, a także niska podatność na uleganie awariom.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

PRS Trade Poland Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Dojazdowa 31
62-600 Koło, Polska
Tel : 63/21 62 002
Fax: 63/26 16 983
E-mail: info@prs-poland.com.pl
NIP: 666-210-71-48
KRS: 0000 39 2746

Joomla Templates by Joomla-Monster.com