A A A

 

Doskonała jakość oferowanego asortymentu, sprawdzone i wielokrotnie przetestowane rozwiązania, a także profesjonalna obsługa – to tylko niektóre z wielu atutów, którymi możemy się poszczycić.

Przedsiębiorstwo PRS Trade Poland zachęca do zapoznania się z produktami oferowanymi w naszym sklepie, po które sięgają Klienci prowadzący działalność w najróżniejszych branżach – głównie rolniczej, ogrodniczej czy sadowniczej. Proponujemy niezawodne w stabilizowaniu podłoża geosyntetyki, takie jak:

  • geomembrana,
  • geotkanina,
  • geowłóknina,
  • geosiatka komórkowa.

 

W uprawie roślin niezbędne okażą się takie materiały, jak folie tunelowe, agrotkaniny czy siatki cieniujące, charakteryzujące się wysoką trwałością i zarazem pozwalające na stworzenie optymalnych warunków dla efektywnego wzrostu uprawianej roślinności. Zapewniamy, że folia ogrodnicza, perforowana, kiszonkarska (pryzmowa), a także basenowa czy izolacyjna (budowlana) również spełni Państwa oczekiwania.

W naszym katalogu dostępne są także bardzo wydajne agregaty hydrauliczne i pierwszej klasy podzespoły. W ofercie czekają m.in. chłodnice oleju, filtry, pompy, siłowniki, zawory oraz hydroakumulatory, cenione przez profesjonalistów w branży. Nie zapomnieliśmy także o podstawowym wyposażeniu każdego ogrodnika. W naszym specjalistycznym sklepie czekają narzędzia oraz nawozy roślinne cenionych producentów (takich jak Florovit).

Wybierz ofertę PRS Trade Poland i przekonaj się, jak wiele znaczą wysokiej jakości materiały oraz profesjonalny osprzęt.

Geosyntetyki

Widoczne w ofercie artykuły wyróżnia przede wszystkim możliwość wszechstronnego zastosowania, trwałość i odporność na działanie niekorzystnych czynników. Produkujemy geosyntetyki (w tym geomembrany, geotkaniny oraz geowłókniny). Są to produkty polimerowe przeznaczone do tworzenia podłoży gruntowych. Geosyntetyków używa się głównie podczas budowy dróg, zabezpieczania zbiorników wodnych czy w pracach rolniczych. Nasz asortyment obejmuje również folię basenową, agrowłókninę, a także inne produkty cenione za swoje właściwości. Wykorzystywane są w różnych dziedzinach przemysłu – w szczególności w rolnictwie oraz budownictwie. Ich aplikacja w odpowiednim miejscu nie sprawia większych problemów i przynosi same korzyści.

Więcej...

Hydraulika siłowa

Naszą specjalnością jest również hydraulika siłowa. W katalogu dostępnych produktów znajdą Państwo wydajne i doskonale sprawdzające się w swojej roli agregaty, chłodnice oleju, filtry, pompy, a także siłowniki oraz zawory hydrauliczne. Wszystkie charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami technicznymi oraz niską podatnością na awarię. Każdy z nich stanowi z kolei kluczowy element wielu mechanizmów, w tym nierzadko urządzeń i maszyn intensywnie eksploatowanych w trudnych warunkach. Proponujemy indywidualne rozwiązania w tym zakresie. Dostarczamy wyłącznie sprawdzone części siłowe – filtry, agregaty oraz pompy wysokiej jakości, które pozwalają na optymalizację kosztów, a także większą efektywność prowadzonych prac.

Więcej...

Agro

To właśnie tutaj znajdą Państwo materiały doskonale sprawdzające się w rolnictwie i zarazem cenione przez profesjonalistów. W kategorii znajdują się folie tunelowe, dzianiny cieniujące i kaptury ochronne. Popularnością cieszą się również takie produkty, jak folie perforowane, ogrodnicze oraz kiszonkarskie (zwane również pryzmowymi). Niezbędne w uprawie materiały, agrotkanina i agrowłóknina, również czekają na Państwa w ofercie. Nie tylko chronią rośliny przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych, ale dodatkowo wpływają pozytywnie na tempo wzrostu. Właśnie z tego względu agrowłoknina, dzianina cieniująca i tym podobne produkty powinny znaleźć się w każdym ogrodniczym lub rolniczym wyposażeniu.

Więcej...

Sklep online

Tutaj znajdą Państwo wszystkie nasze produkty, wykorzystywane na szeroką skalę w rolnictwie, budownictwie oraz innych dziedzinach przemysłu. Sklep online jest miejscem, w którym zamówić można takie pozycje, jak hydroakumulatory (akumulatory hydrauliczne) lub siatki cieniujące. Czekają tu również budowlane folie izolacyjne oraz ogrodnicze (na tunel, kiszonkarskie, perforowane) o bardzo szerokim zastosowaniu. Polecamy także agrotkaniny i agrowłókniny chroniące rośliny przed kapryśnymi zmianami pogody. Geosiatka komórkowa ustabilizuje konstrukcje z kruszyw, a kotwy mocujące do podłoża umożliwią właściwe ułożenie produktu. W ofercie znajdują się również podstawowe artykuły, takie jak narzędzia ogrodnicze oraz nawozy roślinne, które stanowią znakomite uzupełnienie wyposażenia każdego, kto zajmuje się uprawą na co dzień.

Więcej...

PRS Trade Poland Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Dojazdowa 31
62-600 Koło, Polska
Tel : 63/21 62 002
Fax: 63/26 16 983
E-mail: info@prs-poland.com.pl
NIP: 666-210-71-48
KRS: 0000 39 2746

Joomla Templates by Joomla-Monster.com